Žijeme v době, kdy dochází k přehodnocení způsobu, jakým přivádíme naše děti na svět, a záleží na každé ženě, nakolik dovolí sama sobě rozhodovat o porodu vlastního dítěte.  

 • Připravujete se na porod
  a přemýšlíte, jak to udělat, aby všechno proběhlo tak, jak si přejete? 
 • Chcete sepsat porodní plán
  a potřebujete si utřídit myšlenky a zjistit, co všechno do něj zahrnout?
 • Hledáte praktický návod,
  jak svoje přání formulovat, aby bylo respektováno?

Dovolte sama sobě vzít odpovědnost za porod do svých rukou.

Jmenuji se Jana Barrera.

Jsem maminkou tří dětí a prožila jsem tři zcela odlišné porody.

 • První dcerka se narodila císařským řezem.
  Zažila jsem pocit prázdného břicha a poporodní separace se podepsala na počátečních potížích s kojením i na silném „poporodním blues“.
 • Druhá dcerka se narodila spontánně, ale tvrdě medicínsky vedeným porodem.
  Zažila jsem velký rozpor mezi tím, co jsem cítila, a tím, co jsem prožívala. Se slepou důvěrou jsem sama sebe svěřila do rukou porodníků a podle toho také porod probíhal. Znovu jsem zažila hořkost poporodní separace a moje žádosti o vydání naprosto zdravého miminka byly jako boj s větrnými mlýny...
 • Třetí porod se odehrával v úplně jiném duchu.
  Když jsem otěhotněla potřetí, konečně jsem si uvědomila, že to, jakým způsobem porodím, závisí především na mně samotné. Vzala jsem odpovědnost do svých rukou, s předstihem jsem sepsala své porodní přání a díky tomu jsem prožila krásný a přirozený porod v harmonické souhře mezi mnou a rodícím se miminkem.

Vy naštěstí nemusíte zakusit negativní dopady rutinních nemocničních postupů, jaké jsem prožila hned dvakrát já... 

O své zkušenosti se s Vámi ráda podělím.

Prozradím Vám, jak zajistíte, aby porod a rané poporodní období probíhaly v souladu s Vámi a Vaším miminkem a zanechaly ve Vás pocit radosti, ženské síly a pokory k úžasnému procesu zrození.

E-book

MŮJ PORODNÍ PLÁN

Vás dovede k PODSTATĚ Vašeho porodního přání.

 • Zjistěte, co a proč si přejete. 
 • Načerpejte kvalitní informace, díky kterým se stanete rovnocenným partnerem v diskuzi s porodníky.
 • Staňte se informovanou rodičkou.
 • Zajistěte si osobní přístup a nebuďte jen další „pacientkou“ v řadě.
 • Najděte všechny podstatné informace pěkně pohromadě a čas, který byste strávila jejich hledáním a studiem, si užijete po svém.
 • Sestavte si svůj porodní plán během čtení e-booku a až dojdete na konec, jen si ho vytiskněte.  
 • Hravě obhajte svůj porodní plán, protože budete přesně vědět, co a proč si přejete.
 • Najděte nečekané souvislosti i mnoho tipů a praktických rad.
 • Rozšiřte si obzory díky odkazům i komentářům odborníků, se kterými jsem jednotlivé kapitoly e-booku konzultovala.
 • Dejte jasně najevo, co si přejete díky správně sestavenému porodnímu plánu. 

Kolik e-book stojí?

E-book si cením na

E-book přináší mnoho cenných informací a moje přání je, aby se dostal k co nejvíce těhotným ženám.

Tato investice Vás dovede k vlastní představě o porodu. 
Jsem si jistá, že nebudete litovat.

Navíc získáte samostatně neprodejný 
BONUS

BONUS – Vizuální porodní plán ve formátu .docx obsahuje 47 volitelných ikon, které si libovolně poskládáte tak, aby kopírovaly Váš písemný porodní plán.

V průběhu porodu zajistí porodníkům i bez podrobného čtení snadnou orientaci ve Vašem porodním přání.

Jak to vypadá uvnitř e-booku?

Co na e-book říkají jeho první čtenáři?

Milá Jani,

chci Ti za Tvůj e-book „Můj porodní plán“ poděkovat.
Napsala jsi to moc krásně. Žádné zbytečnosti, srozumitelné vysvětlení pojmů. Budu doufat, že se dostane k co největšímu počtu žen.

Podle mého názoru je pořád okolo nás hrozně málo poučených žen. A tím pádem bez vlastního názoru, slepě věřících ve všem zdravotníkům. Je to asi „běh na dlouhou trať“. Ale musím přiznat, že pokroky už v našich porodnicích vidím. Je to všechno o lidech, o schopnosti naslouchat, respektovat, komunikovat a být empatický.

Moc děkuji za osvětu, měj se krásně,
Jarka
Jaroslava Kácová
porodní asistentka
www.kacova.cz
Jako porodní asistentka musím říct, že je tento e-book velmi přehledně zpracovaný. Jsou v něm zahrnuty vlastní zkušenosti s třemi různými porody, ze kterých Jana vychází. Popisované zásahy a zákroky jsou srozumitelně vysvětleny.

V dnešní době stále více žen přemýšlí, jak chce porodit své miminko. Ženy, které se o přirozený porod zajímají, chtějí porodit své dítě jemně a s láskou. Potřebují k tomu však informace, aby mohly personálu porodnice sdělit, jak chtějí porod prožít.

Tento e-book doporučuji. Je přehledný, obsáhlý a srozumitelný všem ženám, které chtějí porodit dle vlastního přání, se spoustou dalších tipů a rad.
Martina Suchardová
Porodní asistentka
www.tehotnebrisko.cz
E-book je opravdu krásný a dobře se mi s ním pracovalo.

K vytvoření svého Porodního přání jsem se chystala dlouho. Díky Janě a jejímu e-booku jsem dostala velmi praktický a jasný návod, jak tuto důležitou věc uchopit.

Když jsem si své Porodní přání napsala, ulevilo se mi. Vnímám, že vím, co si přeji, mám jasněji a i tak si nechávám svou mysl stále otevřenou s důvěrou k přírodě i porodnímu personálu.

Jsem vděčná, že jsem mohla použít tvých nabytých zkušeností.
Alice Mičunek
lektrorka Cyklické jógy
www.cyklickajoga.com
Na internetu ale i ve společnosti zjistíte, kolik žen mělo při porodu špatné zkušenosti značně zapříčiněné neznalostí situace, přitom to není tak těžké, obětovat pár hodin studiu, které Vám později ušetří tolik šoků/potíží a zajistí Vám, že s Vámi lékaři hned budou jednat jako s rovnocennějším členem onoho porodního týmu.

Jsem velice ráda, že jsem měla možnost si tuto e-knihu přečíst. Obohatila mne o mnoho nových informací. Ujasnila jsem si díky ní, co vlastně chci. Uvědomila jsem si, že mít porodní plán mě nemusí hned označit za tu, co otravuje, ale spíše za tu, která o tom již něco „málo“ ví, a dle toho se mnou již mohou jednat.

E-knihu bych určitě doporučila všem ženám, ze kterých budou brzy maminky a které by rády měly během porodu pocit, že nejsou jedna z tisíce. Těm, které chtějí mít porod více lidský než rutinní a strojový. Opravdu je lepší být informovaná o tom, jak porod jako takový probíhá.

Chtěla bych tímto Janě moc poděkovat za poskytnutí mnoha nových informací a náhledu na porod jako takový.
Zuzkamaminka dvou dětí
E- book předčil má očekávání. Detailně popisuje zkušenosti se třemi rozdílnými porody, informuje o zákrocích, které vás mohou během porodu i po něm potkat a jak mohou vás i vaše miminko ovlivnit.

Tento e-book doporučuji každé mamince, které záleží na tom, jak bude její porod probíhat. Pokud chceme něčeho dosáhnout, musíme jasně vidět cestu. Díky informacím v e-booku si udržíte kormidlo ve svých rukou.

Hlavní přínos tohoto e-booku vidím v utřídění myšlenek a naladění na vaši jedinečnou cestu k porodu podle vašich představ.
Mgr. Martina Víchová
Dětská fyzioterapie v souladu s dětskými potřebami
www.martinavichova.cz

Na Vaší spokojenosti mi opravdu záleží.

Jestli váháte a říkáte si...

 • Co když si porodníky postavím proti sobě?
  To je docela častá obava...
  V e-booku ale načerpáte kromě kvalitních informací také sebedůvěru, že sepsat porodní plán neznamená postavit se proti porodnímu týmu. Pravděpodobně získáte opačný postoj a díky tomu, že v porodním plánu sdělíte své přání, dovolíte porodnímu týmu Vaše přání podpořit.
 • Oni jsou přece odborníci a vědí co a jak. Přece jim nebudu říkat, co mají dělat.
  To, že lékaři jsou odborníci, je jistá věc. Možná se ale pod vlivem dlouhých roků začala z jejich práce vytrácet lidskost a zavedené postupy získaly nadvládu před osobním přístupem.
  Díky porodnímu plánu vystoupíte z řady anonymních pacientek a stanete se ženou, která si o osobní přístup říká.
  Pokud tušíte, že rutinní postupy pro Vás nejsou to pravé, potom je na místě říct si o to, co chcete.
 • Čeká mě plánovaný císařský řez. Je e-book i pro mě?
  Ano, i na Vás jsem v e-booku myslela.
  Protože mám s císařským řezem osobní zkušenost, věnovala jsem obsáhlou kapitolu právě plánovanému porodu císařským řezem.
  I císařský řez může být šetrný jak k rodící mamince, tak i k jejímu miminku. Je ale nutné předem říct, co si přejete.
  Díky informacím o přirozeném porodu, které jsou v e-booku obsaženy, si vytvoříte jasnou představu, co si přejete a co je možné v případě císařského řezu uplatnit.
  Dokonce i BONUS - Vizuální porodní plán je zpracovaný ve dvou variantách: pro přirozený porod a pro porod císařským řezem.
 • Co když se v e-booku nedozvím nic nového?
  Je fakt, že na internetu najdete mnoho vzorů porodních plánů, přání a dříve vyslovených přání ke stažení. Zcela zásadní při psaní porodního přání je, aby zrcadlilo Váš osobní postoj. Dovolím si tvrdit, že nikde jinde nenajdete tak ucelené a komplexně zpracované informace, jako v e-booku Můj porodní plán, který Vás bezpečně dovede k podstatě Vašeho osobního pohledu na porod jako takový.

NERISKUJETE vůbec NIC

Pokud zjistíte, že pro Vás e-book MŮJ PORODNÍ PLÁN není to pravé, stačí, když mi to do 14 dnů od jeho zakoupení napíšete, a já Vám bez dalších otázek vrátím celou zaplacenou částku.

Porod je zásadní životní zážitek, který si v sobě uchováváme po celý život.

Ze srdce Vám přeji,
abyste prožila porod podle svých představ,
abyste i Vy objevila mocnou sílu, která se v porodu ukrývá, 
a aby se Vaše miminko narodilo do vaší láskyplné náruče, kam patří. 

Objednejte si e-book Můj porodní plán a vykročte na cestu za porodem podle svých představ.