Meditace

KOMUNIKACE S MIMINKEM V BŘÍŠKU

Čekáš miminko?

Chceš s miminkem komunikovat?

Ráda bys s miminkem navázala spojení už teď, ale nevíš, jak na to?

Meditace

KOMUNIKACE S MIMINKEM V BŘÍŠKU

Ti přinese

 • Relaxaci a klid
  Během relaxace se zklidníš a zrelaxuješ.
 • Vyladění na miminko
  Najdeš způsob, jak s miminkem navázat spojení.
 • Dostatek prostoru pro vlastní prožitek
  Během meditace budeš mít dostatek prostoru pro své vlastní prožívání a komunikaci s miminkem. Kdykoliv budeš potřebovat víc času, můžeš ji zastavit a dopřát si ještě víc času na vědomou komunikaci se svým miminkem.
 • Spojení s miminkem kdykoliv a kdekoliv
  Meditaci si stáhni do mobilu, nebo do počítače, ať si ji můžeš pouštět tak často, jak budeš chtít.

Co k meditaci potřebuješ?

10 minut času, díky kterým se spojíš se svým miminkem a začneš s ním vědomě komunikovat. 

Meditace ve formátu Mp3 a trvá 10 minut. 

Meditací Tě bude provázet můj hlas a jemná hudba na pozadí. Díky tomu nepotřebuješ mít s meditacemi žádné předchozí zkušenosti. Pokud jsi ale zvyklá meditovat, bude pro Tebe komunikace s miminkem ještě snazší. 

Kolik meditace stojí?

180 Kč

Asi tolik, jako:

 • jedno malé balení plenek,
 • jedno bodýčko,
 • dvě balení vložek do podprsenky...

nebo krásný zážitek spojení s miminkem v bříšku...

... napořád. 

Reference

Co o meditaci řekly ženy, které ji už slyšely?

Jani, moc děkuji za tuto nádhernou meditaci. Jsem z ní přímo nadšená! Při jejím poslechu jsem se velmi zklidnila a skvěle se naladila na své miminko a následnou komunikaci s ním. Díky tobě jsem prožila úžasné chvíle, během kterých jsem měla pocit, jako bych své miminko už viděla a držela ho v náručí. Moci s ním takto rozmlouvat je velmi silný a dojemný zážitek, který chci zažívat co nejčastěji. 🙂 Přála bych každé budoucí mamince, aby mohla také prožívat tyto přímo léčivé okamžiky.
Blanka Pešákováwww.blankapesakova.cz
Čekám své první miminko a bohužel od NT screeningu jsem doktory jen vyplašená nějakými řečmi o dědičnosti mého syndromu. První reakcí byl strach a pláč. Nechtěla jsem jen 4 týdny čekat na genetiku, a tak jsem hledala, jak si promluvit přímo s miminkem. Ačkoliv běžně nemedituji, věřím, že miminko si vybírá rodiče a když maminka chce, umí s dítkem navázat kontakt. To se mi skutečně při Jančiné meditaci pomohlo. Zklidnila jsem se a poté, co se v mé hlavě rozsvítila jediná věta: "Jsem zdravý!", tak jsem se i rozplakala.
Hodně moc mi pomohlo, že jsem si Janin klidný vedoucí hlas mohla poslechnout a zbavit se tak zbytečných obav. Rozhodně si budu meditaci pouštět opakovaně a už se nevzdám komunikace s malým. Janičko, máš příjemný hlásek a moc mi to pomohlo.
Hanča Šormová www.muchlinka.cz
Moc Ti děkuji za tuhle meditaci. Je moc příjemná, milá, něžná. Vyhovuje mi tempo, jakým je vedena a že dává spoustu prostoru pro vlastní prožívání v nevedené komunikaci s miminkem ❤️. Navíc je podkreslena nádherně příjemnou hudbou... Mám chuť pustit si ji znovu 🙂
Zuzka Staňkováwww.pravdaojeziskovi.cz
Upřímně - je to celé nádhera, opravdu.Je to zkrátka tak moc vynikající, že to si zaslouží jen obrovské uznání a pochvalu. Uspala jsem malou, vzala si sluchátka a krásně jsem si to vychutnala. Takový zážitek bych si měla dopřát každý večer. Naprosto úžasné. Načasování toho, co jsi povídala a to uklidňující pozadí... a miminko kopalo víc než v poslední době, kdy jsem tolik nerelaxovala a nedokázala s nim otevřít nějakou takovou komunikační bránu, abych to cítila doopravdy. Tak teď se to povedlo až mi z toho slzy vyhrkly. To jsem vážně potřebovala. Moc děkuji 😘. Úžasná a precizní práce. 💜 Wau, vynikající Jani. Jsem nadšená. A ještě jsem nechala svého muže, aby si lehl vedle mne a dal ruce na břicho a pustila meditaci i jemu...jeho okamžitá reakce: Krasné. To by si člověk měl pouštět každý den. Tak prosím tady to je jeho názor, prý je to bylo super i pro tatínky.☺️“
Dana Těhotná maminka
Teda Jani,to je supeeer 😍😍😍. Mimi z toho mělo diskotéku,to jsem jako nepobírala. Takže předpokládám, že i ono je velmi spokojené. Ještě jednou moc děkuju 😘😘😘
LibuškaMaminka dvou dětí a třetího v bříšku

Neriskuješ nic

Na spokojenosti mi záleží

Pokud zjistíš, že meditace není nic pro Tebe, stačí, když mi to do 14 dnů od jejího zakoupení napíšeš, a já Ti bez dalších otázek vrátím celou zaplacenou částku.

Pár slov o mně...

Jana Barrera

Trojnásobná maminka, laktační poradkyně a dula, která empaticky naslouchá dětské duši a podporuje ženy na jejich cestě za krásným porodem a spokojeným mateřstvím.

„Vím, že porod a poporodní období se zapisuje hluboko do podvědomí novorozeného miminka, hluboce ovlivňuje vnímání světa jako takového a může být krásným a posilujícím zážitkem pro všechny zúčastněné.“ 

Máte nějaké otázky?

Napište mi na jana@janabarrera.cz
nebo mi zavolejte na +420 603 755 515.