Meditace

KOMUNIKACE S MIMINKEM V BŘÍŠKU

Čekáte miminko?

Chcete s miminkem komunikovat a nevíte jak?

Ráda byste s miminkem navázala spojení už teď, ale nedaří se Vám to?

Meditace

KOMUNIKACE S MIMINKEM V BŘÍŠKU

vám přinese

 • Relaxaci a klid
  Meditace vás příjemně zrelaxuje a zklidní vás.
 • Vyladění na vaše miminko
  Najdete způsob, jak s miminkem navázat spojení.
 • Dostatek prostoru pro vlastní prožitek
  Během meditace budete mít dostatek prostoru pro vaše vlastní prožívání a komunikaci.
 • Spojení s miminkem
  Meditaci si stáhnete do mobilu, nebo do počítače a budete si ji moct pouštět tak často, jak budete chtít.

Co k meditaci potřebujete?

10 minut času, díky kterým se naučíte se svým miminkem komunikovat. 

Meditace ve formátu Mp3 a trvá 10 minut. 

Protože se jedná se o řízenou meditaci, kterou vás jemně provedu, nepotřebujete mít s meditováním žádné předchozí zkušenosti. Pokud jste zvyklá meditovat, bude pro vás navázání komunikace s vaším miminkem ještě snazší. 

Kolik meditace stojí?

180 Kč

Asi tolik zaplatíte za:

 • jedno malé balení plenek,
 • jedno bodýčko,
 • dvě balení vložek do podprsenky...

nebo krásný zážitek spojení s miminkem v bříšku...

Reference

Co o meditaci řekly ženy, které ji už slyšely?

Jani, moc děkuji za tuto nádhernou meditaci. Jsem z ní přímo nadšená! Při jejím poslechu jsem se velmi zklidnila a skvěle se naladila na své miminko a následnou komunikaci s ním. Díky tobě jsem prožila úžasné chvíle, během kterých jsem měla pocit, jako bych své miminko už viděla a držela ho v náručí. Moci s ním takto rozmlouvat je velmi silný a dojemný zážitek, který chci zažívat co nejčastěji. 🙂 Přála bych každé budoucí mamince, aby mohla také prožívat tyto přímo léčivé okamžiky.

Blanka Pešákováwww.blankapesakova.cz

Čekám své první miminko a bohužel od NT screeningu jsem doktory jen vyplašená nějakými řečmi o dědičnosti mého syndromu. První reakcí byl strach a pláč. Nechtěla jsem jen 4 týdny čekat na genetiku, a tak jsem hledala, jak si promluvit přímo s miminkem. Ačkoliv běžně nemedituji, věřím, že miminko si vybírá rodiče a když maminka chce, umí s dítkem navázat kontakt. To se mi skutečně při Jančiné meditaci pomohlo. Zklidnila jsem se a poté, co se v mé hlavě rozsvítila jediná věta: "Jsem zdravý!", tak jsem se i rozplakala.
Hodně moc mi pomohlo, že jsem si Janin klidný vedoucí hlas mohla poslechnout a zbavit se tak zbytečných obav. Rozhodně si budu meditaci pouštět opakovaně a už se nevzdám komunikace s malým. Janičko, máš příjemný hlásek a moc mi to pomohlo.

Hanča Šormová www.muchlinka.cz

Moc Ti děkuji za tuhle meditaci. Je moc příjemná, milá, něžná. Vyhovuje mi tempo, jakým je vedena a že dává spoustu prostoru pro vlastní prožívání v nevedené komunikaci s miminkem ❤️. Navíc je podkreslena nádherně příjemnou hudbou... Mám chuť pustit si ji znovu 🙂

Zuzka Staňkováwww.pravdaojeziskovi.cz

Upřímně - je to celé nádhera, opravdu.Je to zkrátka tak moc vynikající, že to si zaslouží jen obrovské uznání a pochvalu. Uspala jsem malou, vzala si sluchátka a krásně jsem si to vychutnala. Takový zážitek bych si měla dopřát každý večer. Naprosto úžasné. Načasování toho, co jsi povídala a to uklidňující pozadí... a miminko kopalo víc než v poslední době, kdy jsem tolik nerelaxovala a nedokázala s nim otevřít nějakou takovou komunikační bránu, abych to cítila doopravdy. Tak teď se to povedlo až mi z toho slzy vyhrkly. To jsem vážně potřebovala. Moc děkuji 😘. Úžasná a precizní práce. 💜 Wau, vynikající Jani. Jsem nadšená. A ještě jsem nechala svého muže, aby si lehl vedle mne a dal ruce na břicho a pustila meditaci i jemu...jeho okamžitá reakce: Krasné. To by si člověk měl pouštět každý den. Tak prosím tady to je jeho názor, prý je to bylo super i pro tatínky.☺️“

Dana Těhotná maminka

Teda Jani,to je supeeer 😍😍😍. Mimi z toho mělo diskotéku,to jsem jako nepobírala. Takže předpokládám, že i ono je velmi spokojené. Ještě jednou moc děkuju 😘😘😘

LibuškaMaminka dvou dětí a třetího v bříšku

Neriskujete nic

Na Vaší spokojenosti mi záleží

Pokud zjistíte, že meditace není nic pro Vás, stačí, když mi to do 14 dnů od jeho zakoupení napíšete, a já Vám bez dalších otázek vrátím celou zaplacenou částku.

Pár slov o mně

Jana Barrera

Trojnásobná maminka, která empaticky naslouchá dětské duši a podporuje ženy na jejich cestě za krásným porodem, protože věří, že porod i rané poporodní období se zapisuje hluboko do podvědomí novorozeného miminka a hluboce ovlivňuje vnímání světa jako takového. 

Je laktační poradkyní a pomáhám ženám v raném poporodním období tak, aby si užívaly krásy mateřství v souladu se sebou samými.

Máte nějaké otázky?

Napište mi na jana@janabarrera.cz
nebo mi zavolejte na +420 603 755 515.