Přejete si porodit
Vaše miminko přirozeně a harmonicky?

 • Čekáte první miminko
  a chcete vědět, na co si dát pozor a jak se co nejlépe na porod připravit?
 • Hledáte informace
  o přirozeném porodu a o císařském řezu?
 • Proběhl předchozí porod jinak, než jste si přála
  a nyní si přejete porodit podle svých představ?

Vydejte se na cestu za přirozeným porodem. 

Jsem maminkou tří dětí a na vlastní kůži jsem zažila tři zcela odlišné způsoby porodu.

„Prošla jsem cestou od plánovaného císařského řezu,
přes medicínsky vedený spontánní porod
a až napotřetí jsem prožila krásný přirozený porod,
který proběhl v harmonickém souladu mezi mnou a mým miminkem.“

Podporuji ženy v přirozeném porodu, v přirozeném porodu po předchozím císařském řezu a v raném poporodním období tak, aby počátky mateřství prožívaly s radostí a porozuměním.  


V e-booku CESTA ZA PŘIROZENÝM PORODEM najdete:

 • Moje porodní příběhy
  S naprostou upřímností jsem sepsala příběhy zrození svých dětí.
 • Srovnání přirozeného porodu a porodu císařským řezem
  z pohledu ženy, která zažila obojí.
 • Inspiraci na každé stránce.

Co na e-book říkají jeho čtenářky?

E-book má hezkou koncepci, od osobní zkušenosti po velmi konkrétní tipy. Jeho velká síla a jedinečnost je v tom, že téma probírá komplexně i s odkazy na statistiky. Žádná taková publikace k tématu VBAC (vaginální porod po předchozím císařském řezu) na českém trhu dosud není. Má velký potenciál pomoci těhotným ženám po sekci zorientovat se v jednotlivých aspektech volby VBAC. Situace českého porodnictví není zcela příznivá přirozeným porodům ani u žen bez jizvy na děloze, natož ženám po sekci, byť výjimky se vyskytují. Ať už se žena rozhodne pro VBAC, či opakovanou sekci, je důležité projít procesem svobodné informované volby, a k tomu může tento e-book výrazně pomoci."
Lenka HejnáZakladatelka FB skupiny HBAC VBAC CZ
... při čtení Vašich porodních příběhů jsem plakala. Nejprve smutkem, nebo lítostí u prvních dvou a u třetího dojetím, až radostí :-). Vím, že mám teď plačtivější období, snadno mě cosi dojme, nebo rozesmutní, ale Vaše příběhy jsou silné a já za ně děkuji...
Miluška Pekárkovátěhotná maminka
Ebook CESTA ZA PŘIROZENÝM PORODEM by měly číst všechny ženy, které se chystají na porod. Úžasné mi na něm přijde to, že jsou v něm popsány všechny druhy porodů – přirozený, císařský řez a vaginální porod po předchozím císařském řezu. Já vím, že spousta žen nerada čte během těhotenství texty o císařském řezu, protože všechny chceme porodit přirozeně. Ale většina Císařoven (=nádherné pojmenování pro ženy po porodu císařským řezem) se shoduje na tom, že je mrzí, že si dopředu nepřečetly i něco o císařském řezu. Braly jako samozřejmost to, že porodí přirozeně. A pak byly natolik překvapené, že si nedokázaly říci o postupy, které by si přály – manžel na sále, bonding na sále, celková nebo částečná narkóza. Tento ebook je úžasnou a hlavně ucelenou formou přípravy na porod. A to v jakékoliv formě – přirozený, císařský, VBAC! Děkuji za něj!
Petra Drahošová - zakladatelka projektu JSME CÍSAŘOVNYwww.jsmecisarovny.cz

Vykročte na Vaši cestu za přirozeným porodem. 

E-book si stáhněte si ZDARMA zde


Jako BONUS k e-booku navíc získáte

OBRÁZKOVÝ PORODNÍ PLÁN

AFIRMACE pro přirozený porod.